Opinie klientów

 • Patrycja napisał(a):

  Pani Agata to bardzo dobry tłumacz. Kompetentny i profesjonalny. Wykonuje dla mnie tłumaczenia od roku i nigdy nie było z nimi żadnego problemu, zawsze były dostarczane w terminie, a często nawet przed jego upływem. Współpracę z Panią Agatą ocenia bardzo dobrze i mogę polecić ją innym.

  5
 • Wojtek napisał(a):

  Bardzo dobry i zaangażowany nauczyciel.
  Wszystkie zajęcia są prowadzone bardzo profesjonalnie. Jeżeli ktoś naprawdę chce się nauczyć języka angielskiego to to jest właśnie ten nauczyciel.
  Polecam!!!

  5
 • Rysiek napisał(a):

  Agata jest zawsze bardzo dobrze przgotowana do lekcji i podchodzi z wielkim zaangażowaniem i profesjonalizmem do swojej pracy. Lektorka potrafi odpowiednio dobrać materiały do potrzeb ucznia i zmotywować do nauki.
  Polecam!!!

  0
 • Małgorzata napisał(a):

  Polecam Panią Agatę jako nauczyciela języka angielskiego moich dwojga dzieci. Syn pod kierunkiem Pani Agaty przygotował się do egzaminu FCE i zdał z sukcesem.

  0
 • Paulina napisał(a):

  Dzięki Pani Agacie zaczęłam więcej i lepiej mówić po angielsku. Powoli przełamywałam swoją barierę. Ma bardzo dobry sposób nauczania, jeżeli nie rozumiałam jakiegoś słówka czy zagadnienia lub popełniałam błąd to dokładnie tłumaczyła gdzie on jest i jaka ma być wersja poprawna. Ponadto lekcje nigdy nie były nudne. Polecam dla osób przygotowujących się do matury ale nie tylko.

  5
 • Ania napisał(a):

  Polecam lekcje z Panią Agatą – profesjonalne podejście, ciekawe, praktyczne ćwiczenia, różnorodność tematów poruszanych podczas konwersacji językowych – wszystko to jest bardzo pomocne w nauce.

  5
 • Kasia napisał(a):

  Bardzo konkretne przygotowanie do matury – rzeczowe powtórki, jasne przykłady. Lekcje w przyjemnej atmosferze. Polecam 🙂

  5
 • Marta napisał(a):

  Świetny nauczyciel ! Pani Agata potrafi w bardzo łatwy sposób omówić tematy lekcji. Materiały przygotowane do lekcji przez Panią Agate są zrozumiałe i bardzo dobrze omówione. Gorąco polecam lekcje u Pani Agaty!

  0
 • Barbara napisał(a):

  Miła atmosfera, zajęcia przeprowadzone rzetelnie i profesjonalnie. Pani Agata jest bardzo wymagająca co daje dużego plusa. Ogromna wiedza oraz świetna umiejętność jej przekazywania. Bardzo cierpliwa. Naprawdę warto, polecam z czystym sumieniem.

  0
 • Kasia napisał(a):

  Pani Agata przygotowywała mojego syna do egzaminu ośmioklasisty.Syn był bardzo zadowolony z atmosfery na zajęciach, wiedza gramatyczna była przekazana przez panią Agatę w bardzo klarowny sposób i nagle gramatyka okazała się przyjemnością a nie problem:-). Zamierzamy kontynuować spotkania z panią Agatą po wakacjach.

  0
 • Kacper napisał(a):

  Polecam Panią Agatę, ponieważ prowadziła zajęcia profesjonalnie, rzetelnie w przyjemnej atmosferze. Pani Agata posiada wielką wiedzę z języka angielskiego, którą świetnie dzieli się podczas zajęć. Zawsze była przygotowana do zajęć. Umiała dopasować materiał do wiedzy ucznia.

  5
 • Bożena napisał(a):

  Polecam Panią Agatę, ponieważ prowadziła zajęcia profesjonalnie, rzetelnie w przyjemnej atmosferze. Pani Agata posiada wielką wiedzę z języka angielskiego, którą świetnie dzieli się podczas zajęć. Polecam w 100%.

  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *