Angielski prawniczy w nauce angielskiego online

Kurs specjalistyczny – angielski prawniczy

 

Kurs specjalistyczny – angielski prawniczy (Legal English) jest przeznaczony dla osób, które na co dzień muszą posługiwać się fachowym słownictwem branżowym. Potrzeba znajomości języka angielskiego prawniczego dotyczy najczęściej osób pracujących w środowisku międzynarodowym. W komunikacji  zawodowej ogromne znaczenie ma umiejętność posługiwania się stosowną terminologią prawniczą. Język angielski prawniczy to również ceniona umiejętność wśród osób kończących studia prawnicze, odbywających aplikacje oraz praktykujących prawo. Również osoby powiązane w jakikolwiek inny sposób z dziedziną prawa, mogą poszerzyć swoje kwalifikacje zawodowe przez naukę języka prawniczego.

 

W czasie kursu zapoznasz się ze specjalistycznym słownictwem oraz rozwiniesz swoje umiejętności językowe z  zakresu prawa. Głównym celem kursu jest nabycie zdolności umiejętnego komunikowania się w różnych sytuacjach zawodowych. W porozumiewaniu się z innymi osobami nauczysz się prawidłowo posługiwać specjalistycznym słownictwem prawniczym. Umowy i inne teksty prawnicze sporządzone w języku angielskim będą dla Ciebie zrozumiałe i przejrzyste. Angielski prawniczy pozwoli Ci na używanie tego języka w formalnej korespondencji oraz podczas spotkań służbowych.

 

Materiały dydaktyczne, z których korzystamy podczas kursu, to najlepsze podręczniki do nauki języka angielskiego prawniczego, artykuły branżowe pochodzące z cenionej prasy anglojęzycznej (The Guardian, Law Times, The Lawyer) oraz fragmenty programów przeznaczonych dla prawników (BBC Law in Action). Dodatkowo używamy różnego rodzaju ćwiczenia, które wzbogacają i porządkują słownictwo branżowe.

Kurs angielski prawniczy

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Numer telefonu (wymagane)

Nazwa kursu

Treść wiadomościOpinie klientów

  • Panią Agatę jest osobą cierpliwą i opanowaną. Ma niesamowite podejście do dziecka. Super tłumaczy język angielski. Po je..

    Super zajęcia, zostałem dobrze przygotowany do matury i to na dodatek w świetnych warunkach...

    Polecam Panią Agatę, ponieważ prowadziła zajęcia profesjonalnie, rzetelnie w przyjemnej atmosferze. Pani Agata ma wielką..


  • Najnowsze artykuły


    facebook instagram linked twitter twitter