Kursy dla firm - kursy angielskiego

 

Kurs przygotowujący do egzaminu ósmoklasisty z angielskiego

W ramach kursu przygotowującego do egzaminu ósmoklasisty z języka angielskiego realizujemy cały materiał wymagany na egzaminie. Kurs obejmuje 14 działów tematycznych:

 1. Człowiek

 2. Miejsce zamieszkania

 3. Edukacja

 4. Praca

 5. Życie prywatne

 6. Żywienie

 7. Zakupy i usługi

 8. Podróżowanie i turystyka

 9. Kultura

 10. Sport

 11. Zdrowie

 12. Nauka i technika

 13. Świat przyrody

 14. Życie społeczne

 

Ponadto realizowany jest cały materiał gramatyczny wymagany na egzaminie ósmoklasisty z języka angielskiego oraz kształcenie umiejętności rozumienia tekstu czytanego i rozumienia ze słuchania oraz umiejętności pisania.

Na lekcjach wykorzystujemy odautorskie materiały dydaktyczne, jak również korzystamy z najlepszych repetytoriów przygotowujących do egzaminu ósmoklasisty oraz arkuszy egzaminacyjnych z lat ubiegłych.

Oferujemy lekcje indywidualne lub w małych grupach, jeśli taka grupa się do nas zgłosi. Zajęcia odbywają się online przez Skype lub inny wybrany komunikator internetowy. Istnieje również możliwość odbywania zajęć stacjonarnych w Tarnowskich Górach lub Warszawie.

Cała seria wpisów poświęconych przygotowaniu do egzaminu ósmoklasisty jest dostępna tutaj – Egzamin ósmoklasisty z angielskiego.

 

Egzamin ósmoklasisty z angielskiego

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Numer telefonu (wymagane)

Nazwa kursu

Treść wiadomościOpinie klientów

 • Panią Agatę jest osobą cierpliwą i opanowaną. Ma niesamowite podejście do dziecka. Super tłumaczy język angielski. Po je..

  Super zajęcia, zostałem dobrze przygotowany do matury i to na dodatek w świetnych warunkach...

  Polecam Panią Agatę, ponieważ prowadziła zajęcia profesjonalnie, rzetelnie w przyjemnej atmosferze. Pani Agata ma wielką..


 • Najnowsze artykuły


  facebook instagram linked twitter twitter