Konwersacje angielski to skuteczna metoda na płynne porozumiewanie się w języku angielskimKursy indywidualne


Dla kogo są przeznaczone?

Kursy indywidualne kierujemy do wszystkich osób, które chciałyby uczyć się angielskiego według własnych potrzeb i własnego tempa. Najchętniej wybieraną formą zajęć indywidualnych są konwersacje z angielskiego. Zaletą nauczania indywidualnego jest przede wszystkim idealne dostosowanie do oczekiwań kursanta. Program zajęć jest ustalany zgodnie z życzeniami i wymaganiami kursanta. Jest to najbardziej elastyczna forma nauki, nastawiona na osiągnięcie szybkich i trwałych rezultatów. Podczas kursu przełamiesz barierę przed mówieniem, nabierzesz płynności językowej oraz będziesz chętnie i swobodnie posługiwał się językiem angielskim.

Metody nauczania

Na kursach stosujemy metodę komunikacyjną, której celem jest swobodna komunikacja między uczestnikiem kursu a nauczycielem. Kładziemy nacisk na uzyskanie biegłości w zakresie mówienia oraz rozumienia ze słuchu. W tym celu stosujemy ćwiczenia stymulujące sytuacje z życia codziennego. Podczas rozmówek wcielamy się w odpowiednie role, przeprowadzamy rozmowy w formie wywiadu, dyskutujemy na interesujące tematy. Takie ćwiczenia mają na celu nabycie pewności w używaniu języka angielskiego na co dzień, w sytuacjach zaczerpniętych z życia codziennego.

Materiały dydaktyczne

Na kursie korzystamy z najlepszych podręczników dostępnych na rynku oraz rzetelnie przygotowanych materiałów stymulujących mówienie, takich jak artykuły z anglojęzycznej prasy, nagrania video i audio, fragmenty programów telewizyjnych (BBC), reklam, wywiadów oraz reportaży. Dodatkowe materiały, skrupulatnie dopasowane do potrzeb uczestnika kursu, poszerzają zasób słownictwa oraz ćwiczą umiejętności rozumienia tekstu czytanego, pisania oraz doskonalą gramatykę.

Częstotliwość zajęć

Liczba zajęć w tygodniu jest ustalana indywidualnie z kursantem. Terminy zajęć są dopasowane do dyspozycyjności kursanta.

Wśród kursów indywidualnych oferujemy:

– kursy angielskiego ogólnego (General English),

– kursy angielskiego specjalistycznego (Business English, Legal English),

– kursy egzaminacyjne (FCE, CAE, CPE, IELTS, LCCI),

– kursy maturalne z angielskiego,

– konwersacje angielski,

– korepetycje angielski.

Konwersacje angielski

Kursy z konwersacji angielskiego skupiają się na doskonaleniu użytkowego języka angielskiego. Prowadzone są na poziomie średnio-zaawansowanym oraz zaawansowanym. Kurs jest nastawiony na poprawne formułowanie wypowiedzi, prowadzenie dyskusji, swobodne wyrażanie myśli oraz poprawną wymowę. Podczas kursu uporządkujesz również nabyte do tej pory słownictwo oraz zdecydowanie rozszerzysz jego zasób.

Na kursie wykorzystywane są starannie wybrane materiały stymulujące mówienie oraz prowadzenie dyskusji na wiele różnorodnych tematów. Wśród nich wymienić należy m.in.: artykuły prasowe, nagrania video, programy telewizyjne, wywiady, reportaże.


Korepetycje angielski

Kursy w formie korepetycji są przeznaczone dla osób, które chciałyby podszkolić się w wybranych zagadnieniach językowych, potrzebują wyjaśnienia niektórych zasad gramatycznych lub pomocy z materiałem przerabianym w szkole. Poza tradycyjnymi korepetycjami, oferujemy również korepetycje nastawione na osiągnięcie indywidualnych celów takich jak np.: prowadzenie negocjacji, ćwiczenie umiejętności pisania korespondencji biznesowej (e-maile, oficjalne listy biznesowe, raporty wewnętrzne) itd.

Zakres kursu oraz materiały dydaktyczne są starannie dobierane do indywidualnych potrzeb kursanta.

Kursy indywidualne

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Numer telefonu (wymagane)

Nazwa kursu

Treść wiadomościOpinie klientów

  • Panią Agatę jest osobą cierpliwą i opanowaną. Ma niesamowite podejście do dziecka. Super tłumaczy język angielski. Po je..

    Super zajęcia, zostałem dobrze przygotowany do matury i to na dodatek w świetnych warunkach...

    Polecam Panią Agatę, ponieważ prowadziła zajęcia profesjonalnie, rzetelnie w przyjemnej atmosferze. Pani Agata ma wielką..


  • Najnowsze artykuły


    facebook instagram linked twitter twitter