Angielski biznesowy w nauce angielskiego online

Kurs specjalistyczny – angielski biznesowy

 

Język angielski biznesowy (Business English) jest coraz częściej używany w różnych miejscach zatrudnienia, a jego znajomość jest cenioną umiejętnością. Efektywna komunikacja, swobodne prowadzenie spotkań biznesowych oraz negocjacji to wyzwania, które warto podjąć. Z pewnością będą wymagały od nas zaangażowania, poświęcenia i systematycznej pracy, ale satysfakcja z odniesionego sukcesu będzie tego warta. To właśnie dla osób poruszających się w środowisku biznesowych stworzyliśmy kurs języka angielskiego biznesowego. Dedykujemy go osobom pracującym w dużych, średnich oraz małych przedsiębiorstwach.

 

W czasie kursu będziesz brał aktywny udział w spotkaniach biznesowych, nauczysz się omawiać po angielsku m.in.: wyniki sprzedaży oraz wskaźniki rentowności przedsiębiorstwa. Poznasz specjalistyczne słownictwo, nabierzesz pewności siebie oraz płynności w mówieniu. Angielski biznesowy pozwoli Ci skutecznie porozumiewać się z zagranicznymi klientami. Również analizowanie statystyk i wykresów nie sprawi Ci problemów. Będziesz chętnie prowadził telekonferencje, poznasz słownictwo z zakresu: strategii marketingowych, zarządzania projektami biznesowymi, księgowości i finansów, zarządzania łańcuchem dostaw oraz kierowania zespołem. Angielski biznesowy stanie się Twoim drugim językiem używanym na co dzień w Twojej firmie.

 

Na kursie korzystamy z najlepszych materiałów branżowych, m.in. prasy anglojęzycznej (Business Insider, The Economist, Financial Time) oraz programów telewizyjnych (BBC Business News). Ponadto używamy najlepszych podręczników do nauki języka angielskiego biznesowego oraz wykorzystujemy dodatkowe ćwiczenia wspomagające poszerzanie zasobu słownictwa specjalistycznego.

 

Zapraszamy serdecznie również do czytania naszego bloga, na którym można znaleźć wpisy poświęcone nauce angielskiego biznesowego. Wystarczy kliknąć tutaj – Angielski biznesowy.

Kurs angielski biznesowy

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Numer telefonu (wymagane)

Nazwa kursu

Treść wiadomościOpinie klientów

  • Panią Agatę jest osobą cierpliwą i opanowaną. Ma niesamowite podejście do dziecka. Super tłumaczy język angielski. Po je..

    Super zajęcia, zostałem dobrze przygotowany do matury i to na dodatek w świetnych warunkach...

    Polecam Panią Agatę, ponieważ prowadziła zajęcia profesjonalnie, rzetelnie w przyjemnej atmosferze. Pani Agata ma wielką..


  • Najnowsze artykuły


    facebook instagram linked twitter twitter