Kursy maturalne z angielskiego przygotują Cię kompleksowo do egzaminu dojrzałościKursy maturalne z matematyki i angielskiego


 

Kursy maturalne z angielskiego zapewniają kompleksowe przygotowanie do matury podstawowej oraz matury rozszerzonej z języka angielskiego. Kurs obejmuje wszystkie zagadnienia merytoryczne wymagane na egzaminie dojrzałości.

Na kursie maturalnym z angielskiego korzystamy ze starannie dobranych podręczników opracowanych na potrzeby egzaminów. Umiejętności uczestników kursu są systematycznie sprawdzane przy pomocy autentycznych testów egzaminacyjnych z lat ubiegłych.

W czasie kursu będziesz miał okazję zapoznać się z formą egzaminu maturalnego oraz ćwiczyć swoje umiejętności językowe z zakresu czytania, pisania różnorodnych tekstów wymaganych w części pisemnej egzaminu (listy formalne, rozprawki, artykuły), rozumienia ze słuchu oraz płynnego mówienia. Specjalnie przygotowane pod egzamin ćwiczenia poprawią gramatykę oraz słownictwo.

Kursy maturalne z angielskiego są dostępne w dwóch modułach:

1. Kurs maturalny – matura podstawowa pisemna i ustna

2. Kurs maturalny – matura rozszerzona pisemna i ustna

Zajęcia odbywają się przez 2 semestry, 2 razy w tygodniu (2 x 60 minut).

Kursy maturalne z matematyki i angielskiego

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Numer telefonu (wymagane)

Nazwa kursu

Treść wiadomościOpinie klientów

  • Panią Agatę jest osobą cierpliwą i opanowaną. Ma niesamowite podejście do dziecka. Super tłumaczy język angielski. Po je..

    Super zajęcia, zostałem dobrze przygotowany do matury i to na dodatek w świetnych warunkach...

    Polecam Panią Agatę, ponieważ prowadziła zajęcia profesjonalnie, rzetelnie w przyjemnej atmosferze. Pani Agata ma wielką..


  • Najnowsze artykuły


    facebook instagram linked twitter twitter