Opinie klientów

 • Patrycja napisał(a):

  Pani Agata to bardzo dobry tłumacz. Kompetentny i profesjonalny. Wykonuje dla mnie tłumaczenia od roku i nigdy nie było z nimi żadnego problemu, zawsze były dostarczane w terminie, a często nawet przed jego upływem. Współpracę z Panią Agatą ocenia bardzo dobrze i mogę polecić ją innym.

  5
 • Wojtek napisał(a):

  Bardzo dobry i zaangażowany nauczyciel.
  Wszystkie zajęcia są prowadzone bardzo profesjonalnie. Jeżeli ktoś naprawdę chce się nauczyć języka angielskiego to to jest właśnie ten nauczyciel.
  Polecam!!!

  5
 • Rysiek napisał(a):

  Agata jest zawsze bardzo dobrze przgotowana do lekcji i podchodzi z wielkim zaangażowaniem i profesjonalizmem do swojej pracy. Lektorka potrafi odpowiednio dobrać materiały do potrzeb ucznia i zmotywować do nauki.
  Polecam!!!

  0
 • Małgorzata napisał(a):

  Polecam Panią Agatę jako nauczyciela języka angielskiego moich dwojga dzieci. Syn pod kierunkiem Pani Agaty przygotował się do egzaminu FCE i zdał z sukcesem.

  0
 • Paulina napisał(a):

  Dzięki Pani Agacie zaczęłam więcej i lepiej mówić po angielsku. Powoli przełamywałam swoją barierę. Ma bardzo dobry sposób nauczania, jeżeli nie rozumiałam jakiegoś słówka czy zagadnienia lub popełniałam błąd to dokładnie tłumaczyła gdzie on jest i jaka ma być wersja poprawna. Ponadto lekcje nigdy nie były nudne. Polecam dla osób przygotowujących się do matury ale nie tylko.

  5
 • Ania napisał(a):

  Polecam lekcje z Panią Agatą – profesjonalne podejście, ciekawe, praktyczne ćwiczenia, różnorodność tematów poruszanych podczas konwersacji językowych – wszystko to jest bardzo pomocne w nauce.

  5
 • Kasia napisał(a):

  Bardzo konkretne przygotowanie do matury – rzeczowe powtórki, jasne przykłady. Lekcje w przyjemnej atmosferze. Polecam 🙂

  5
 • Marta napisał(a):

  Świetny nauczyciel ! Pani Agata potrafi w bardzo łatwy sposób omówić tematy lekcji. Materiały przygotowane do lekcji przez Panią Agate są zrozumiałe i bardzo dobrze omówione. Gorąco polecam lekcje u Pani Agaty!

  0
 • Barbara napisał(a):

  Miła atmosfera, zajęcia przeprowadzone rzetelnie i profesjonalnie. Pani Agata jest bardzo wymagająca co daje dużego plusa. Ogromna wiedza oraz świetna umiejętność jej przekazywania. Bardzo cierpliwa. Naprawdę warto, polecam z czystym sumieniem.

  0
 • Kasia napisał(a):

  Pani Agata przygotowywała mojego syna do egzaminu ośmioklasisty.Syn był bardzo zadowolony z atmosfery na zajęciach, wiedza gramatyczna była przekazana przez panią Agatę w bardzo klarowny sposób i nagle gramatyka okazała się przyjemnością a nie problem:-). Zamierzamy kontynuować spotkania z panią Agatą po wakacjach.

  0
 • Kacper napisał(a):

  Polecam Panią Agatę, ponieważ prowadziła zajęcia profesjonalnie, rzetelnie w przyjemnej atmosferze. Pani Agata posiada wielką wiedzę z języka angielskiego, którą świetnie dzieli się podczas zajęć. Zawsze była przygotowana do zajęć. Umiała dopasować materiał do wiedzy ucznia.

  5
 • Bożena napisał(a):

  Polecam Panią Agatę, ponieważ prowadziła zajęcia profesjonalnie, rzetelnie w przyjemnej atmosferze. Pani Agata posiada wielką wiedzę z języka angielskiego, którą świetnie dzieli się podczas zajęć. Polecam w 100%.

  0
 • Jakub napisał(a):

  Polecam Panią Agatę, ponieważ prowadziła zajęcia profesjonalnie, rzetelnie w przyjemnej atmosferze. Pani Agata ma wielką wiedzę z języka angielskiego, którą świetnie dzieli się podczas zajęć. Zawsze była przygotowana do zajęć. Umiała dopasować materiał do mojej wiedzy. Dzięki Pani Agacie nie ucząc się do sprawdzianów, potrafiłem napisać je na 5.

  5
 • Jorge napisał(a):

  Super zajęcia, zostałem dobrze przygotowany do matury i to na dodatek w świetnych warunkach.

  5
 • Ela napisał(a):

  Panią Agatę jest osobą cierpliwą i opanowaną. Ma niesamowite podejście do dziecka. Super tłumaczy język angielski. Po jej lekcjach, mojej córce nie straszny był sprawdzian czy kartkówka nawet z najtrudniejszego materiału. Owocem tego były i są doskonałe oceny z języka angielskiego. Zawsze przygotowana profesjonalnie. Gorąco polecam!!!

  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *