Tłumaczenia specjalistyczne z zakresu tłumaczeń prawniczych na angielski i innych

Tłumaczenia specjalistyczne

 

Tłumaczenia specjalistyczne obejmują tłumaczenia dokumentów z wyspecjalizowanej branży. Charakteryzują się wysoką specjalizacją tekstu, złożonością oraz skomplikowaną terminologią. W ramach tłumaczeń specjalistycznych wykonujemy: tłumaczenia prawnicze, tłumaczenia finansowe, medyczne i techniczne. Tłumaczenie dokumentów specjalistycznych wymaga dogłębnej wiedzy z danej branży i jest bardziej czasochłonne niż tłumaczenie zwykłe. Nasi wykwalifikowani tłumacze języka angielskiego wykonujący tłumaczenia specjalistyczne, poza solidnym warsztatem tłumaczeniowym oraz wysokimi umiejętnościami translatorskimi, posiadają również gruntowną wiedzę o danej dziedzinie. W celu dostarczenia tłumaczenia najwyższej jakości, wykonywane przez nas tłumaczenia specjalistyczne są dodatkowo konsultowane i weryfikowane przez specjalistów z danej branży.

Przykładem tłumaczenia specjalistycznego są: artykuły naukowe, umowy handlowe, dokumentacja medyczna, sprawozdania finansowe, pisma urzędowe (np. z Europejskiego Trybunału Praw Człowieka). Tak jak w przypadku tłumaczeń zwykłych, strona rozliczeniowa obejmuje 1500 znaków ze spacjami.

Jeżeli nie jesteś pewien, czy Twój tekst wymaga tłumaczenia specjalistycznego, nie wahaj się i skontaktuj się z nami. Sprawdzimy to za Ciebie i dokonamy bezpłatnej wyceny. Dokumenty i teksty do przetłumaczenia prosimy przesyłać na adres e-mail: apruszynska@e-naukaangielskiego.pl

facebook instagram linked twitter twitter