Nauka języka angielskiego online lub w formie tradycyjnej

Nauka języka angielskiego

 

Od wielu lat język angielski jest postrzegany jako język międzynarodowy, w którym jesteśmy w stanie porozumieć się właściwie w każdym zakątku świata. Jest to jeden z najprostszych języków do nauczenia się. Odznacza się uniwersalnością, ponieważ w wielu krajach jest językiem urzędowym. Szacuje się, że językiem angielskim posługuje się ponad miliard ludzi na całym świecie.

Nauka języka angielskiego może być naprawdę prosta i przyjemna. Decydując się na nasze kursy językowe wybierasz również najwyższą jakość nauczania. W procesie nauki dążymy przede wszystkim do zdobycia umiejętności płynnego porozumiewania się. Znajomość języka angielskiego pozwoli Ci porozumieć się z ludźmi na całym świecie. Podczas wakacyjnych wyjazdów będziesz w stanie komunikować się swobodnie w każdej sytuacji. Ponadto język angielski jest coraz częściej podstawowym wymaganiem w poszukiwaniu pracy. Twoje codzienne życie będzie znacznie łatwiejsze ze znajomością języka angielskiego.

W ramach nauki języka angielskiego prowadzimy kursy indywidualne oraz grupowe liczące 2-3 osób. Realizujemy zarówno kursy angielskiego online, jak również kursy prowadzone stacjonarnie. Wszystkie nasze szkolenia językowe są dostosowane do potrzeb i oczekiwań kursanta. Oferujemy kursy „szyte na miarę”, których celem jest możliwie najszybsza i najbardziej efektywna nauka.

 

Nasza oferta nauki języka angielskiego obejmuje:

  1. Kursy języka angielskiego ogólnego (General English)

  2. Kursy języka angielskiego specjalistycznego (kurs Business English, kurs Legal English)

  3. Kursy egzaminacyjne (FCE, CAE, CPE, IELTS, LCCI)

  4. Kursy indywidualne (konwersacje z angielskiego, korepetycje)

  5. Kursy angielskiego dla firm

  6. Kursy maturalne z angielskiego

 

Szczegóły na temat każdego z kursów dostępne są po prawej stronie. Nie zwlekaj i już dziś zapoznaj się z tym, co dla Ciebie specjalnie przygotowaliśmy.

facebook instagram linked twitter twitter